| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co to je, nejhorší známky? Trojky, čtyřky na výzo? Řešila bych proč školu nesnáší a řešila bych, jestli má ty vědomosti, které jsou základ a na které je třeba dál navazovat, aby se v tom později nezačal topit. Jako uplně chladnou by mě to nenechalo. Můj syn je letos v šesté třídě. Přechod na druhý stupeň byl pro něj náročný. Bere léky a na epi a má to dost vliv na jeho unavitelnost, nesoustředěnost, pomalé tempo...Už nebude mít poprvé vyznamenání, šel se známkama dolů, přesto to pořád považuju za pěkné výsledky, i když bude mít troju z matiky. Dohlížím na něj průběžně, když něco nedává, pomůžu, ale chce se připravovat sám a to je dobře. Dost chyb dělá opravdu zbytečně a ze zbrklosti, je to vidět v té matice, fyzice. Jinak je moc šikovný, některé předměty opravdu mu jdou, angličtina třeba, tam ani nevím co dělají a vychází mu lepší dvojka, šéfuje si to sám. Jsem moc ráda, že si zvykl nešílet kvůli každé horší známce (a že jich letos schytal požehnaně) , první roky školy to vůbec nedával, vyšiloval, brečel, přestože jsme mu pořád říkali, že to není tragedie. Tak nějak dospěl a líp se s věcma vyrovnává, možná věk, možná pomohly návštěvy u psycholožky (chodíme rok pravidelně ) .. A to je pro mě největší úspěch a radost. Já jako máma jen dohlížím, aby se na to uplně nevyprdnul, aby byl zodpovědný a naučil se bojovat se svou leností.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.