| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já stejnou zkušenost naštěstí a zaplaťpánbůh nemám. Ale mám jiné zkušenosti. A to:
- u některých lidí (možná u většiny) nevíš, jak doopravdy, když se zavřou dveře, prožívají smutek a žal. Že jsou navenek veselí a bezstarostní, může být jen zdánlivé a neznamená to vůbec nic. Uvnitř nich třeba probíhá peklo.
- že nemám očekávat, že se lidé budou chovat tak, jak já předpokládám a očekávám
- že když se tak nechovají, nemám jim to zazlívat, protože nevím, jak to doopravdy je
- že když nevím, jak to doopravdy je a chci to vědět, že se jich mám zeptat a snažit se je pochopit
- že ani já se vždy nechovám tak, jak ode mne lidé očekávají
- že když od někoho něco očekávám a chci, jdu tomu naproti a jsem iniciativní já. Zkusím, zda to půjde a když to prostě nejde, přijmu to.
- že všechno je normální, i když mi to normální nepřipadá, protože každý to má normální nějak jinak

Přeji hodně odvahy a sil do života a ať je ten život čím dál lehčí.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.