| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já si myslím, že tchyně odchodem syna trpí, jen se o to nepotřebuje dělit se snachou, pro ni cizí osobou. To mi přijde pochopitelné. Jediné /nucené/ pojítko mezi nimy byl ten manžel a když už není, tak proč se stýkat. Stejně tak vnučka může být pro babičku spíš odrazem snachy než jejího syna, tak jí prostě nevyhledává. Myslím si, že je prostě normální se ve stavu, kdy je člověku nejhůř, oprostit od konvencí a dělat jen to, co chci a je sice pochopitelné, ale naivní, očekávat, že všichni to konání budou cítit stejně. Za sebe jsem si jistá, že bychom se s tchýní nevyhledávaly ani my dvě, ani děti a každá bychom si truchlily po svém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.