| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle za vás nikdo nevyřeší a žádná rada není dost dobrá - nejlepší řešit v manž. poradně nebo u sexuologa - pokud chybí jen ta chuť ajinak je vztah v pořádku. Sama znám několik případů, kdy manželé spolu nespí ještě před čtyřicítkou - 2x kvůli muži a 1x kvůli ženě - tam vím, že její muž se jí "hnusí", protože málo dbá o hygienu, ale i jak je znám, budou další důvody (je to namyšlenej blbec). Všichni drží rodinu kvůli dětem a asi i financím, nikdo nemá milence, ale šťastní teda nejsou. jeden pár působí celkem spokojeně, ale vím, že ona se s ním hodně natrápila už v prvních letech manželství a nešlo jen o sex.
Ze své osobní zkušenosti - neměla jsem chuť, pokud jsem byla přetížená starostmi o děti a v práci. Muž to nechápal a tlačil. Pak jsem měla ještě menší chuť, kvůli tomu tlačení - ale vždy se to dalo nějak udělat. Pak se začal chovat tak, že jsem si ho přestala vážit, snažila jsem se držet rodinu kvůli dětem a i protože jsem ho pořád milovala, ale strašně mi lezl na nervy a vše se to ve mne mísilo s pocitem nenávisti. Já dělala co mohla, pracovala od nevidim do nevidim a on byl bez práce a akorát se těšil na ten sex. Tak jednoho dne jsme mu řekla, že už nikdy (mělo to souvislost s jiným konfliktem, už jsem toho měla dost, došla trpělivost). A byla jsem ochotná rodinu držet dál i za cenu, že všechna starost je na mne, ale spát už jsem s ním nemohla, tělo prostě odmítlo. Naštěstí na to on nepřistoupil a rozešli jsme se. To mi ukázalo, že sex je pro něj důležitější než rodina, a na druhou stranu mne to osvobodilo, protože jsem vrážela tolik energie do člověka, který o to nestál (ani "za to").
Tím nechci vůbec říct, že svému manželovi lezeš na nervy nebo se nemyješ, Ani, že je pro tebe sex důležitější než on/rodina ( u nás bylo mnohem víc problémů) - může být zcela asexuální - ikdyž 1x týdně 15 let mi nepřijde jako asexualita (ale já nejsem odborník). Ti jedni známí spolu spali 1 za měsíc i míň, než to skončilo úplně. Jen, že ten problém bývá hlubší. Říkáš, že pracuje na směny, máte malé děti - nejste jen vyčerpaní? Pokud jsi si jistá, že žádný vztahový problém nemáte, třeba může mít i nějakou úchylku - typu, že ho vzrušuje dělat to na veřejnosti, nebo chce "dominu" nebo naopak úplně chladnou - i to je realita.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.