| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko, taky jsem měla smlouvu s podobnou firmou. Ono je to tak: šmejdi ze začátku asi výběrka dělali, jenže ono je s tím hodně práce a za hodně práce Jim klesá zisk. Tak to začali dělat tak, že se rovnou dohodli s nějakou firmou, že jim za určitý peníz dohodí balík smluv. Pro odběratele to výhodné není, jde jen o převod smluv mezi dodavateli za provize. U nás se totiž hoči prořekli, že o žádnou aukci nejde, protože vítězný dodavatel je už vybraný předem.

Jak z toho ven? Pročti si smlouvu. Pokud ti ještě nová firma nezačala dodávat, tak smlouvu vypověz. U mně to třeba bylo tak, že firma podepsala smlouvu na odběr na základě mojí plné moci, ale místo doby neurčité mi podepsali jen dobu určitou. Mně to nakrklo, protože při podpisu smlouvy se dušovali, že to je jen jednorázové, a smlouvu klíďo podepsali za dva roky poté. Tudíž jsem smlouvu písemně vypověděla. Ona je tam klauzule, že půl roku nemůžu přejít k nikomu jinému, jinak smluvní pokuta 5.000,- Kč. To dodržím, protože dodavatele máme solidního, levnější ceny zatím nikdo nenabídnul. Takže si pročti podmínky vypovězení smlouvy a to musíš dodržet. Neboj, oni kolem sebe budou kopat, ale musíš postupovat přesně podle smlouvy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.