| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Priplacnu to sem, obecne do diskuze.

Fakt by me zajimalo, kolik ze zdejsich diskutujicich (a nadavajicich p.Skovajsove) ma primou osobni(!) konkretni zkusenost s rakovinou...?

Protoze ja ji mam.
Nebyla to tedy rakovina prsu ale delozniho cipku.

2x.
Poprve ve 34. To jsem se vydesila a mazala na operaci. Rozborem tkane naznali, ze rizli malo, jde to do hloubky, cim dal vic.
Takze dalsi OP za 7 dni po prvni.
Rozbor tkane z tehle operace sokoval docela hodne. Citat sefdoktorky:
"Nenasli jsme jedinou ani trochu nemocnou bunku. Vsechny perfektne zdravy. Jediny, co je zvlastni, je vysokej obsah "zbytku" - jakoby znicenych, mrtvych, rozlozenych bunek. Nikdo to tady nechape."
Ja ji rikam:
"Ja mam vysvetleni - ja si ten tyden v hlave rovnala, co mi to onemocneni chce rict. No a pochopila jsem to. Proto uz to nepotrebuju zazit na vlastnim tele a to se mohlo uzdravit."
Doktorka mi odpovedela, ze sice vi o vlivu psychiky na uzdraveni, ze maji na zenske klinice i psychosomaticky oddeleni ale ze by to slo tak rychle a v takovym rozsahu, tomu nemuze uverit.
Ja se zeptala, jak to teda chce vysvetlit jinak.
A ona, ze nijak!
Ten muj pripad "pujde do zasuvky s nadpisem ""nevysvetlitelny spontanni uzdraveni"" a ta zasuvka se pevne zavre".

Podruhy to bylo o 3 roky pozdeji, zacaly se ty bunky menit znova.
Gynekolozka me hnala na OP, pry z tohoto stadia (a s myma agresivnima virama) se to samo zvratit neda.
Ja to zkusila a slo to, za mesic to byly "v laboratori ty nejzdravejsi bunky tydne".~:-D
Spadla jsem proste znova do svyho staryho mysleni a chovani. No a musela jsem to znova zkorigovat.
Od te doby nic, ted je to vic nez 13 let.

Nikomu nic nevnucuju, at si kazdej mysli a dela, jak chce a umi.
Ja si jen myslim, ze takovy pripady nepatri do zasuvek, proto jsem to tady napsala.
Treba to pomuze nekomu se zkusit zamyslet misto nadavat.

Ona ta doktorka vice mene vraci odpovednost za zdravi i onemocneni tomu pacientovi - a ono je fakt blby a zatracene neprijemny si priznat, ze si za neco muzu ja sam, ze jo!~t~
To ja vim moc dobre.
Jednodussi je zarvat
"Blba kaca, co si to dovoluje!"

~d~




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.