| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku,

já nemám pocit, že by se někdo považoval za "lepšolidi", ale třeba ty učňáky maj prostě bohužel hodně špatnou pověst, sice možná nezaslouženě, ale rozumím tomu, že to někdo nechce riskovat.

Mně by určitě nevadilo, kdyby se šikovný dítě vyučilo, ale vadilo by mi zatraceně, kdyby ho tam měl někdo tejrat.

Plus (zase možná blbej předsudek a budu jen ráda, když mě z něj někdo vyvede) že bez školy se s Tebou na některejch místech vůbec nebudou bavit, a tudíž by člověk musel dopředu na některý věci rezignovat.

Ale opakuju, že je možný, že jsem úplně mimo a že ty obavy jsou lichý. Určitě se nepovažuju za nic lepšího než kvalitní truhlář nebo elektrikář, ostatně by člověk bez nich byl nahranej, ale asi bych se bála toho učňáku a toho, aby se dokázali udělat pro sebe a neskončili pak někde u pásu ( i když to riziko u "študovanejch" samozřejmě existuje taky a možná ještě větší).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.