| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kouličko, Já byla jedna z těch, co psaly, kolik znají čilých lidí okolo 70tky.....taky jsem uváděla svoje rodiče, co naopak šli do předčasného důchodu, protože už se nechytali....
Možná to vyznělo tak, že v 60 má spousta lidí ještě velké vyhlídky...Pak jsem si později uvědomila, jak mi bylo, když jsem se cítila mizerně, jak každou chvíli pod vlivem stresu uvažuju, že bych potřeboval vyhrát nějaké ty miliony a na všechno se vykašlat.....
Ber to tak, že máš jen blbé pocity kvůli svým potížím. Že bys to viděla jinak, kdyby ti bylo momentálně dobře. A ono se to zlepší, pracuješ na tom, chce to jen čas.
Budeš mít určitě dost příležitostí i na zkrácený úvazek nebo lehčí práci. třeba za pár měsíců budeš moct úplně v klidu dát i plný úvazek.
Já mám s depresemi taky problémy, učím se rozlišovat svoje nálady a náhledy, které jsou ovlivněné mým momentálním stavem. Naprosto ti rozumím, že vidíš jen bídné vyhlídky, ale neboj. Lidi jsou často překvapivě hodní a třeba by ti za čas i v tvé původní práci nabídli lehčí práci (nevím teda, co ti konkrétně vadilo). Máš čas, nepřemýšlej teď nad tím, co bude za pár měsíců s prací, tím si jen svoje nálady horšíš. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.