| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prilepim to sem - vzdelani je cesta k nejaky lepsi budoucnosti, a proto je dobry se vzdelavat. Ta lepsi budoucnost ale nezavisi jen na lepsich kontaktech - ktery si nak ziskame v prostredi , kde se vzdelavame nebo posleze v prostredi, kde jsme zamestnany (eventuelne se tam vtlacime skrzeva ty znamosti) a ve kterem se pohybujeme. Je to proste cesta k nejakemu spokojenejsimu zivotu, ze neco umime a neco muzem delat (=treba pro druhy, ktery to potrebujou a sami nezvladnoiu). Naivni nazor to neni - ty znamosti tady jaksi existujou "historicky" pro tu nej-nejvyssi smetanku po nekolik generaci propletanou, ze mi to hlavu vubec delat nemusi - o tolik stupnu vejs, ze je uplne zbytecny se tim zabejvat.

Ale takovy to "znam bratrance primare, von mi to zaridi, kdyz my to potrebuje tedkonc, ma tam ty znamosti" - to ja teda vubec nepochopim. V zivote jsem se s necim podobnym ani nesetkala, a nikdy by mne nenapadlo nekoho obvovlavat, aby mi zaridil "kluka na ten obor na vysoky", nebo nekomu neco strkat, abych si ulehcila nakou cesticku, dostala se driv na operaci kolena a tak podobne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.