| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Porodila sis vl.vnoucata,to je fakt "uzasny".:-©
A v 50 s vl.ditetem do 1.tr.Chudak dite;tak stare rodice,s takovym vekovym odstupem,to budete urcite na stejne vlne...


Fren, jsi mimo. Myslím, že věk není úplně všechno. Vím to dokonce z praxe. Od puberty jsem od doktorů věděla, že nemůžu mít děti. Našla jsem si muže o 14 let staršího, který na dětech netrval. Když mi bylo 36 a jemu 50 let, otěhotněla jsem. Byl o zázrak. Ano, syn má tatínka ve věku dědečků. Ale ten tatínek se mu věnuje. Nadstandardně. Má už totiž svoje odžito, kariéru vybudovanou, nemusí si nic dokazovat, má na syna čas. To hlavně díky němu syn vyhrává všechny matematické a fyzikální olympiády, protože táta měl čas mu zábavnou formou to přiblížit. To táta ho naučil plavat, jezdit na kole, lyžovat. Táta je pro syna obrovským vzorem. Jsem moc ráda, že mám rodinu, jakou mám. Jsme sice starší rodiče, ale rodina nám klape. Ano, puberťáka mám někdy chuť vmáčknout do babyboxu, ale to asi občas každý :D.
Naopak znám rodiny, kde mnohem mladší rodiče se dětem nevěnují tolik. Ne, nefandím si. Jen vím, jaké děti k nám domů za synem chodí a co říkají o svém "volném čase". Kolikrát i naplno přiznají, že synovi jeho akce závidí. Tož tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.