| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele Kattynko, já myslím, že už jsi se vnitřně rozhodla, takže debata vlastně o ničem. Spíš takové to těšení, povídání co bude, atd... Mně toto nepotkalo, děti jsem měla po dvacítce, kdyby jo - asi bych bývala do toho šla.
Ale...ve 40-ti je to vše super. Člověk má spoustu energie a na druhou stranu je už psychicky ustálený, vyrovnaný. Po 50-tce jde křivka hodně dolů - fyzicky, psychicky. Ženská potřebuje hodně času sama pro sebe - aby se udržela zdravá a svěží. Hodně záleží jaký má vztah s partnerem - otcem dětí. Jestli fungují prarodiče. Jestli otec je trošku domácí typ - ochotný převzít částečně výchovu, starání se... A taky - počítej s tím, že asi možná už nestihneš v životě nic moc jiného než stále vychovávat nějaké děti. Věkový rozdíl může být taky problém - ti starší už potřebují něco jiného než mimino - takže se rozkrájet? Může být složité to skloubit.

Sama jsem toto nezažila, ale mám známé, kteří ano. Já nemám to co oni (stále doma nějaké dítě), oni nemají to co já (konečně čas na sebe, na budování vztahu s partnerem, svobodu). Je to vždy něco za něco.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.