| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko, ti ostatní dají na doporučení lékaře, ne? Co by se změnilo?
Jde o to, že když mám už z rodiny zkušenost, kvůli rodinné zátěži, že dítěti prospěje odklad, tak chci mít možnost očkování odložit i odmítnout na základě této zkušenosti - svobodně a bez postihu.
Mě třeba doktor naočkoval dítě s rýmou a takový zánět středního ucha jsi ještě neviděla, co se z toho vyklubal...
Já třeba tu možnost volby vítám taky proto, že mnoho praktiků se snaží dodržet předepsané termíny a pak očkují "hlava nehlava", i oni musí dodržovat metodické postupy a i když já vím, že pro moje dítě je očkování velké riziko, kvůli zátěži autoimunitními chorobami v rodině, lékař nic takového v pokynu nemá a já jsem okamžitě problémový rodič. Než se něco takového dostane do příbalového letáku (jako kontraindikace nebo jiné omezení), může to trvat léta nebo i desetiletí.
Vůbec zacházení s léky obecně je problematické, děje se v něm spousta chyb a vakcínám se to nevyhýbá, proto ta svobodná vůle a informovanost.
Většina lidí si myslí, že dítě může maximálně po očkování dostat horečku, nebo mu místo vpichu zčervená a oteče....jenže to zdaleka není všechno a o dlouhodobých následcích se toho moc neví, ale nechce se mi moc rozepisovat, základní otázka byla stručná

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.