| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, nejde o šetření, ale přesvědčení, že tohle kupování je blbost. Na dětech nešetříme, ale odmala s nima mluvíme o tom, co je výhodné/vhodné a ony to přijaly bez problémů. Na druhou stranu mají poměrně finančně náročné koníčky, dost s nima navštěvujeme kvalitní restaurace atd., takže i ony samy vidí, že než každý nákup brát u kasy nějaký bonbony pochybného složení, je lepší si koupit kvalitní čokoládu ze specializované prodejny, která je chutnější a není nastavená palmovým tukem.
Kdybych musela šetřit, tak pro to mám určitě prostoru dost, co by šlo osekat, to jsem si vědoma, ale odpovídala jsem jen na to, že dětskému kňourání se jen těžko odolává.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.