| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já už jsem tu dneska zmiňovala tu svou tchýni...tak jí taky vadí VŠ ženy, zejména pokud cestují a pokud je nebaví domácnost, pokud si zařizují hlídání kvůli své zábavě atak podobně. Nutno říct, že ona měla ke svému jedináčkovi pomoc v podobě své maminky nastěhované doma (po rozvodu), která jí vařila, hlídala, prala. Tchýně si za zábavou cestovala často, rozhodně na poměry v tehdejším ČSSR....to je prostě povaha, někdo vidí na ostatních jen to špatné
A na novinkách diskutují většinou jednoduší lidé - každá diskuze je tak hrozné bahno....já se tam kdysi chtěla přihlásit, protože jsem byla jako ty celá špatná z těch šovinistických a rasistických příspěvků, ale nešlo to, počet diskutujících je omezen.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.