| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velšice, tak to mě zase ani moc ne, ale možná je to tím, že mám kluka (a jsem za to ráda, šatičky, botičky a sponečky fakt nejsou něco, co by mě nějak lákalo~;) ), spíš to někdy byl hon na boty, protože syn má dost úzkou nohu a jako malý měl navíc celkem vysoký nárt a tahle kombinace byla někdy oříšek...když už mu něco sedělo, tak zrovna neměli velikost, nebo přijatelnou barvu (a že jsem zase ty barvy až tak moc neřešila)...a teď je to zase o tom, že když je ta bota dost dlouhá, tak z toho vypadává, protože je to široké, naposled jsme super uspěli v Decathlonu s takovými nízkými na turistiku, jsou pohodlné, akorát mu sedí a dost vydrží, nosí je od začátku podzimu na střídačku se zimními a pořád jsou jako nové...a přitom nestály ani tisícovku ve vel. 38...akorát že jsou takové tmavě oranžovo-černé, jinou barvu neměli, ale synovi to teda vůbec nevadilo:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.