| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tvůj 1.odstavec - něco podobného jsem zažila a byla to moje posl."práce",do které jsem docházela jako "zaměstnanec",byl to klas.švarcsystém,ale krásná práce, pekně honorovaná,no stalo se,člověk nemohl klesnout na mysli,ale jelikož jsem něco "čula"už jsem měla rozjednanou další práci,tentokrát poprvé ale už zcela jako osvč,ten švracsystém my k tomu vlastně skvěle dopomohl,když jsem měla možnost zjistit,že jistotu máme vlastně všichni jen jednu:-).

Naštěstí tedy další moje prac. zkušenosti byly zcela pozitivní od té doby,nikoli propadák.

A vlastně odjakživa jsem byla klas.fluktuant,nejdéle jsem vydržela v jedné firmě 7 let,v té další jsem dokonce obdržela stříbrnou medaili za úspěšnou 5letou práci zas~t~.Ale to už bylo v režimu osvč.

A kterákoli změna práce,dříve i na hpp, mě tedy osobně vždy posunula dopředu a něco pozitivního mi přinesla,nikdy to nebyl propadák.

K tvému dotazu - záleží,jak je člověk nastavený - já osobně vždy upřednostnovala svobodu s možností zajímavých výdělků,takže u mě fungovala hl.motivace,nikoli nějaká kariéra,to už zas radši jedu na pohodu za pěkný prachy jen na sebe,ne někde dělat cosi abstraktního typu "kariéry",nervačit se a být kohosi otrokem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.