| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si nejsem jista, Kudlo, že by se lidi tady dokázali úplně a dokonale odpojit od virtuální reality, protože i to je realita. Pochybuju, že z vyhrocené osobní diskuze se člověk odpojí a je úplně v pohodě...leda by byl fakt držený uměle v hladině, kde se ho nic moc nedotýká.

A já slovo zlomyslnost nevytahovala :-), mě by to ani nenapadlo za některými věcmi zlomyslnost vůbec hledat. Vlastně si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem se zlomyslností směrem k sobě setkala a tohle slovo ani nějak nepoužívám.
To, že někdo chce zlomyslně ublížit, když se třeba nejapně zeptá nebo na něco poukáže, napadlo tebe. Já si to totiž nemyslím.

A ty příspěvky tady, o kterých jsem psala - se přiznám, že samozřejmě nevím, v jakém duchu se nesou :-).
Ale moc přátelsky to nezní - když někdo vytáhne věci, které si pamatuje na druhého roky, že se tu někdy někdo kdysi naivně svěřil, to mi přijde přes čáru.
Pár lidí odtud už kvůli tomu uteklo, žejo, nevšimla sis? Kolikrát napsali i proč.
Skoro bych řekla, že v těchhle diskuzích pak je touha vědomě druhého zranit, ublížit, zdeptat, zhodnotit, shodit - nebo se ti to zdá jinak?
a pak se ty diskuze mažou a mažou se i nicky a pak tu chybí...:-)

Takže někdo opravdu žije i tuto realitu, za nicneříkajícími nicky se tu taky skrývají živí lidi.
Ideální nejsme nikdo...a je hezký, že se v téhle diskuzi ženy semkly, ale jinak...škoda mluvit, ranit se umíme navzájem dost dobře, ne? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.