| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"sexuálně můžou obtěžovat i ženy"

tak to každopádně... byla jsem svědkem situace, kdy v restauraci seděla partička tygřic (dámy kolem 40, na dámském tahu, řádně posilněné alkoholem a hlavně rozjeté), číšník byl kluk kolem 20 - co si od nich vyslechl, bylo neskutečně ponižující, neustálé kecy o prdelkách, rudých ouškách, jestli už si pořádně sáhnul... několikrát se je pokoušel zklidnit, ale dámy to naopak ještě víc rozparádilo... pak ho začali pleskat po zadku...
nikdo z ostatních hostů nezasáhl, všichni z něj měli srandu, o ostatních stolů to jen zhoršovali kecy o tom, že bude mít žhavou noc... mně sice bylo trapně, ale odvahu jsem neměla, abych něco řekla, udělala (bylo mi tenkrát kolem 20, ty ženské byly pro mne moc "dospělé")
přítrž tomu nakonec udělal až nějaký chlap, asi provozní, možná majitel, který přišel dámy upozornit, ať se chovají slušně nebo je vyhodí... jako nejhorší si pamatuju, že pro většinu hostů bylo chování dam naprosto v pořádku a ten provozní byl "debil, co zkazil všechnu srandu" ~d~
jak chceš předcházet tomuhle? nepracovat v barech, restauracích? nedělat sestru v nemocnici nebo nebrat noční? nebýt průvodčí ve vlaku?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.