| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na kafe s kamarádkou teda klidně jdu a jdu na něj i sama, to mě finančně nevytrhne. zase nekouřím, nepiju, tak aspoň to kafe mám jako svou "neřest". nechodím na kosmetiku, byť bych to docela potřebovala, ke kadeřnici rozhodně méně často, než bych potřebovala (holt mám barvící sprej na pěšinku). hodně šetříme na dovolených - buď je prostě nemáme, nebo levné, v zahraničí bydlíme po známých. jen tak si vyjet na víkend s mužem - to taky moc nejde. dost přemýšlím, než si koupím něco dražšího na sebe, nerada kupuju úplně nejlevnější hadry - třeba kabát už tak dva roky přesluhuje (vydržel pěkný dlouho, byl dost kvalitní), boty si taky nekupuju nejlevnější, protože mě v nich pak bolí klenba, takže zimní boty mi taky přesluhovaly tak sezónu. nechodíme tak často do kina, jak bychom rádi, natož do divadla, chodíváme tak dvakrát ročně já+děti (naše ideální představa by byla tak aspoň 4x), ale teď už jsme nebyli rok vůbec. o koncertech ani nemluvě. nechodíme celá rodina do restaurací, jen výjimečně nebo na dovolené. donekonečna odkládáme nákupy věcí do domácnosti typu šatní skříň apod. taky bych potřebovala přečalounit křesla po babičce, jsou v nepoužitelném stavu, ale jsou tři a jedno vyjde tak na 8000 takže to asi nebudu mít nikdy ~d~ Ale já si jako nestěžuju, aby bylo jasno, je mi jasný, že je spousta lidí, co je na tom mnohem hůř.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.