| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, jo, taky mám podobnou zkušenost, když jsem si začala vydělávat...já myslím, že tímhle projde asi skoro každý, když začne mít svůj vlastní příjem...až časem zjistí, kolik zbytečných kravin vlastně kupoval a že by za to mohl mít něco, co si užije víc a déle...taky jsem si dřív kupovala různé kravinky, včetně těch časopisů, jenže pak jsem průběžně zjišťovala, že z toho po chvilce už nic nemám, jen se to někde hromadí, musí se to pak vyhazovat apod...dneska už časopisy nekupuju vůbec žádné, knížku sem tam takovou, o které jsem fakt přesvědčená, že ji vezmu do ruky víckrát...nekoupím si pěkný hrneček, co se mi někde líbí, i když se mi líbí moc, protože mám doma plnou skříňku hrnečků, které se mi taky líbí a další už prostě nevyužiju, jen se to tam pak hromadí apod...velké pokušení pro mě vždycky byly třeba hrnčířské trhy, kde mají pokaždé tolik krásných věcí, které lákají, abych si je koupila...jenže když pak o tom přemýšlím, tak si je nekoupím, protože ty různé talířky, hrníčky apod. jsou sice krásné, ale já jich mám doma i tak asi víc, než v běžném provozu upotřebím, tak na co kupovat zase další... a tak je to se spoustou dalších věcí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.