| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od kolika let je tom intru? Já mám děti starší i ještě jednu mladší a u těch starších je mi líto, jak to rychle uběhlo a nejstarší teď chce být ve střídavce a je mi to fakt líto, ikdyž ji v tom podporuju, tak najednou mám pocit, že o něco přicházím.
Jako dovedu to pochopit, když je to dítě zapálené a nadané a chce tam, ale přijde mi, že život je tak krátký a tak rychle to utíká, že kdybych vlastně měla dítě doma jen prvních 10, 12 let, prostě okrádám ho o dětství, o rodinu....
Asi to máš vyřešené a jste spokojené, tak to je fajn, já bych to nedala a asi ani žádní z mých dětí. A svůj svět jsem ve svém dětství měla vždy, rodiče se o nás nijak extra nestarali, lítali jsme venku už od první třídy.
No je teď jiná doba, pravda, starší holky a koneckonců i tam malá si ráda zaleze do pokojíku, ale ten pocit, že jsou doma, že vím, co zrovna dělají, že mohu kdykoli je zavolat k nějaké společné činnosti nebo kdykoli zkontrolovat, to mi přijde správné. Nejstarší je 14 a skoro ve všem se chová jako dospělá, je zodpovědná, ale je to mládě, který by se ještě neumělo bránit, v mnoha situacích je nesmělá a já jí ráda ještě budu chvíli bránit.
13 letá je tele, který se chová jako tele, zodpovědnost nula, ochota nula, v hlavě jenom kraviny, nevím si s ní moc rady a čekám až dospěje a jen se modlím, abych něco u ní nepokazila ještě víc. Intr by zvládla, mě by se jistě ulevilo, ale nejsem si jistá, že by to bylo pro ní dobře, spíš by se chytla špatné party.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.