| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, stran mého metabolismu to opačně samozřejmě jde ~t~ Mám vyzkoušeno.

Pokud snídám bábovku a kakao, tak pochopitelně méně běhám, protože s tímhle v břiše se moc nedá (pokud bych neodběhala všechno před snídaní, ovšem o víkendu, kdy běhám nejdelší štreky, bych tak snídala až navečer), a během prvního týdne přiberu cca dvě kila (doplní se mi sacharidy a navážou vodu), během dalších tří týdnů další dvě až tři kila. Dál to nezkouším, protože s více jak pěti kily navrch už se mi fakt běhá hoooodně blbě, a bez běhání duševně a duchovně chřadnu.

Poté začnu jíst rozumněji, a nepřibírám, ale taky nehubnu.

K tomu musím opravdu najet na hodně nízký příjem = pod veškeré vypočtené bazály podle jakýchkoli vzorečků (takové to správné a jediné spolehlivé měření v nádobě s vodou, uzavřeném systému, jsem nikdy neabsolvovala)

a/nebo low carb.

Jelikož ale na low carb lépe prosperuji obecně (je mi lehčeji, mám lepší krevní testy, rychleji běhám ~;) ), tak mám největší motivaci k low carb - tam se ten nízký energetický příjem nakonec dosahuje celkem snadno, ani buřt to zkazit nezvládne (pořád má méně kalorií, než bábovka s kakakem, a zasytí na delší dobu - nerozhoupe inzulinovou houpačku), a znamená to hodně zeleniny, což má další pozitivní efekty (minerály, vitamíny, vláknina...).

Jedinej problém je, že mi ta "bábovka a kakao" FAKT CHUTNÁ ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.