| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak do téhle situace jsem se také několikrát dostala. Kafe jsem léta nepila. Moc návštěv k nám navíc nechodí a poté, co kamarádce jednou u nás málem kleplo, že nemáme doma kafe jsme si zvykli řešit to předem. U hodně dobrých známých se prostě dopředu zeptám co mají rádi a to pak koupím, třeba manžel jedné mojí kamarádky pije turka - tak prostě koupím jeho oblíbenou Jihlavanku, ona mu jí u nás doma uvaří (já nevím jak na to a nestydím se říct jí, pojď si to udělat podle svého) a pak mu zbytek dám s sebou domů ~:-D pokud plánujeme program částěčně venku je předem jasné, že kafe bude venku koupené. A pak jsem se naučila koupit nějaké celkem běžné rozpustné kafe, pro případy nouze jako jsou třeba řemeslníci, kteří ocení cokoliv co kafe alespoň připomíná. Když už se mi zdá, že je tam dlouho dám ho babičce, která rozpustné kafuje a koupím čerstvé. Tím nechci říct, že se mi doma kafe nikdy nezkazilo, ano taky, ale řešením je podarovat a občas prostě něco koupit a nebát se zeptat, co by kdo rád, pokud to není návštěva šéfa s manželkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.