| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Při půjčení auta na Krétě jsem zažila trochu adrenalin. Našla jsem si nejlevnější půjčovnu přes internet, auto mi přivezli přímo k hotelu. Radostně jsem naložila 6 dvoulitrovek vody (aby bylo co pít, až budu následující dva týdny objevovat ostrov) a okamžitě vyrazila na obhlídku okolí. Obhlížela jsem to někde v horách, až začal vařit motor. Jenže v tom romantickém místě nebyl signál mobilu a černě zahalená obyvatelka jediného domu v dohledu přede mnou zdrhla.
Pomalu jsem dolévala vodu a sjížděla z hor. Zavolala jsem do půjčovny, načež nastal problém, Řek anglicky nechápal, co se děje. Naštěstí jsem s sebou měla řecko-český slovník, tak jsem mu zkoušela předčítat různá související slova. Chytil se na "vařit". Slíbil, že druhý den přijede a vše vyřeší. Přijel jiným autem, které mi dal místo zavařeného a pravil, "NECHÁPU, ŽE TO AUTO VAŘÍ, VŽDYCKY VAŘILO, ALE MY JSME HO PŘECE OPRAVILI" ~8~~8~~8~
Další dva týdny už to bylo v pohodě.

Při půjčení auta na Mykonosu jsme rovnou hlásili, že u sebe nemáme řidičák, bo jsme původně jezdit nechtěli, ale že nás tam nahnal náš domácí. ("Řidičák nepotřebujete, stačí, když ukážete moji vizitku.") Nebyl problém, auto půjčili okamžitě, byla v něm půlka nádrže, půlku zkontrolovali při vrácení.

Jindy zas na Krétě přišel na letišti k autu Bělorus, předváděl nám auto a zasněně vzpomínal na léta strávená v Milovicích. Díky tomu jsme z něj nakonec dostali i předem objednaný podsedák, který v autě ani jinde samozřejmě nebyl a podle Bělorusa nebyl ani potřeba.

Hezkou dovolenou ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.