| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konzervo, co na to říct ... Jak to vzniklo, odstraň spouštěč ~d~
Na co konkrétně kouká a proč, co o tom říká, co si o tom myslí? Dívá se kvůli sobě, něco mu to dává (co?), nebo aby nebyl za outsidera mezi vrstevníky? Jestli ano, tak proč, a proč to potřebuje řešit takhle? Nebo kvůli něčemu doma, ve škole, ...
Je s tím spokojený, chce to takhle, vidíš to jako problém jen ty, nebo oba?

Jasně, že nemusíš odpovídat mě, jen já bych se zamýšlela tímhle způsobem. Protože já bych zas neuměla fungovat podle časového harmonogramu, neumím "působit na dítě" skrz tresty (což neříkám, že je to nefunkční, nebo špatně, jenom já to prostě neumím a ani nechci) ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.