| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vlasy si barvím od 45ti let. Neskutečně mně to sere - pardon, ale trefnější výraz nenacházím. Na tmavě hnědých vlasech jsou prostě šediny vidět. Manžel má vlasy světlé a jeho šediny mají zlatavý odstín. To mu fakt závidím. Nikdy jsem si předtím žádnou barvu na hlavu nepatlala. Kdybych chtěla zakrýt šediny důsledně, musela bych chodit ke kadeřníkovi co 3 týdny. Navíc šediny těsně u hlavy vypadají, jako bych měla lysiny na hlavě. Líbí se mi stříbrná hlava, Diana Keaton je v ní nádherná. Jenže...nabarvit hlavu ,, na bílo,, znamená, že se vlasy musí nejdřív odbarvit a to je v podstatě zničí. Bílé vlasy vypadají dobře na opálených lidech a já se slunci vystavuju nerada. A zase bych musela chodit na barvu, jen teda ne hnědou, ale bílou. Vzhledem k tomu, že mám šedých asi 20%, tak by ten odrost po 3 týdnech vypadal stejně brutálně, jako teď. Takže se ostříhat na ježka a čekat, co mi na hlavě vyroste a rezignovat? Vlasy, které jsem měla pod lopatky, mám už zkrácené na ramena a stejně to nic neřeší. Mmch o žádný hit se nejedná. Prakticky všechny Angličanky, co tady potkávám na ulicích, starší 50ti let, si hlavu nebarví a šediny neřeší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.