| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kudlo, to zastávání je těžká věc... když tu někdo napíše, že mu chybí zetko, je najednou za vyvrhela a podporovatele šikany... když napíšu, že chápu, že po některých nicích šel tvrdě, ale ony šly naopak tvrdě po něm, jsem zastavatelka šikany... když napíšu, že minimálně stejně sprostá jsi byla ty na zetka, jako zetko na tebe, sesype se na mne, že mám ukázat, kde sis začala ty (nebo jiná z jeho "obětí")... tohle normální člověk prostě řešit nechce (někde, kde je pro zábavu)...
takže pokud má někdo pocit, že se mu nedostalo zastání, musí taky poměřit, jestli to zastání bylo z pohledu jiných na místě...
a některé nicky zde zmíněné (co dostaly sodu při každém založení tématu) by si zase měly uvědomit, že když založím patnácté téma o tom, jak jsem tvrdě zkoušená životem a všechno bude vycházet z jednoho a toho samého problému, nemůžu čekat, že mi nikdo nevpálí, že se motám v kruhu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.