| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chodím sem sedm let. Ze začátku jsem byla unešená z toho, že jsou tqkové možnosti, dikuze jsem často jenom četla, klidně i staré. Potom jsem začala ve větší míře diskutovat taky, musela jsem se vyjdřovat snad ke všemu (kromě rození kojení teda ~:-D ). Nejhorší asi bylo období,kdy jsem si nainstalovla záložku i do mobilu, to jsem na Rdinu koukala fakt imrvére. Potom jsem se sama na sebe naštvala, záložku odstranila a omezila i sledování na netu. je fakt, že částečně jsem se přestěhovala na FB, ale ne v takové míře. Ale FB je prostě pružnějsí, přehlednější, vyhovují mi skupiny, ve kterých jsem. Souhlasím s tím, jak tady něškdo psal, že systém "lajků" by tady taky nebyl k zahození. Kdyby nějaký protiva dostal 150X dislajk, tak by se možná zamyslel ~;). Poslat někoho 150X do zádele nemá ten efekt... Jinak posun od plínek k maturitě mi nevadí, dětské diskuze nevyhledávám a v obecné rovině je tady sice tímat možná méně, ale málo jich zase neí. tak akorát, aby tady člověk neproflákal den!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.