| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bychse úplně nebála studia v zahraničí. Pustila jsem na rok syna do ciziny s tím, že angličtinu zvládal na gymplu na 3-4, většinou to nebyla žádná sláva, ovládal mluvení, s rodilým mluvčím měl pravidelný hodiny, kde všechno šlo, ve škole nešlo nic, vůbec nic. Průměr z vysvědčení taky nic moc, rozhodně nebyl tím, koho by člověk považoval za premianta, rozhodně neovládal z pohledu školy cizí jazyk, navíc jel do země, která používá jiný jazyk, angličtina tam moc uplatnění nemá.
Během pár týdnů se naučil jazyk perfektně, angličtinu zdokonalil s kamarádama, vrátil se po roce a stal se ne přímo premiantem, ale rozhodně nehrozí žádný blbý známky, možná jedna trojka, když to uletí, ale nebýt toho, v pohodě by bylo vyznamenání, angličtina - nejlepší ve třídě.
Ona ta změna někdy může opravdu prospět, a může se taky ukázat, že to nestudijní děcko jenom nemělo pro něho dobrý podmínky

jenže tady je klukovi 15, mýmu synovi bylo 16 a půl, byl o kus starší, já bych měla obavy poslat takový mládě
to by mi vadilo mnohem víc, než nějaký studijní záležitosti, s jazykem by si poradit musel, to taky není problém

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.