| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

sovice,

já jsem od Tebe žádné rýpnutí nezaznamenala, takže to bylo asi v rámci normy. ~;)

Nevadí mi, když mi někdo řekne, co si o mně myslí, případně co mu na mně vadí, když je to aspoň trochu reálný, protože to sama dělám taky, takže bych měla být schopná to snést.

Preferuju tedy, když u toho není zbytečně hnusnej, ale když je, tak to padá na jeho hlavu a ne na moji (stejně jako na moji by padalo, kdybych byla zbytečně hnusná já). A neberu kritiku, která je úplně scestná. Tedy když mi někdo řekne, že jsem moc rozvláčná, tak to beru, protože to tak někdo může opravdu vnímat. Když mi ale řekne třeba, že lžu, manipuluju nebo chci záměrně škodit, tak protože si ničeho takovýho nejsem vědoma, tak chci, aby mi to vysvětlil. Pokud toho není schopen (což prakticky nikdy není), tak to beru tak, že má asi nějakej problém (ale příjemný to moc není).

Řeči typu "když sem píšeš ty, tak já odcházím" beru čistě jako problém toho pisatele a přijde mi to jako "no a co já s tím", protože si myslím, že se sem bez problémů vejdem všichni, pokud dodržujem pravidla diskusí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.