| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já asi nic nebo si to nemapatuju - nebo tak, v detsví jsem nacházela furt neco, sbírala to a nosila to domů ....

ale s těmi klíči, našla jsem na chodníku svazek klíčů, měli jsme někam jet, tak jsem jen doma vytiskla jeden papír "našly se klíče" a svoje telefonní číslo a přilepila to instalaterskou páskou na strom tesne vedle místa nálezu , vrátili jsme se, sfoukl to vítr a odnesl o kus dál, ale pořát to lepilo, tak jsem to dala na zídku u jedné veřejné budovy, šla jsem za pár dní okolo, zase to poletovalo, tak jsem to dala , kde to dolítlo, na zítku s elektickým rozvadečem , druhý den to zase lítalo, leželo to u popelnic, tak jsem to dala na zídku u popelnic - furt tou stejnou instalaterskou páskou, co na začátku. Když jsem tam šla další den, bylo to fest přilepené uprostřed takové té malé sídlištní téčkové křižovatky - silničky mezi domy - správnou stranou nahoru, v úhlu, že to bylo čitelné z chodníku a tak fest přiježděné auty, že s tím nešlo hnout.
A majitel se ozval.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.