| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko,jojo,to potvrzuju, kolikrát dítě prudí i bez záminek...Dcera třeba byla soustavně s námi v obýváku (a prudila), a přitom ji nikdo nenutil s námi pobývat,ale prostředí jejího pokoje ( a měla krásný pokoj,když se uklidil) bylo tak neútulné její vinou, že tam nechtěla trávit čas..Ale přesto sebemenší pokus poukázat na tu skutečnost, že kdyby si uklidila, tak by se v jejím pokojíčku dalo i žít (a dokonce jsem nabízela i pomoc s úklidem), brala jako vyslovený útok na svoje práva..Já bych za vlastní pokoj vraždila v jejím věku,byla bych vděčná i za samostatný přístěnek pod schody, a ona svůj pokoj měla,ale nebyla v něm kvůli bordelu, a ještě byla kvůli tomu naštvaná..A to je jenom jeden příklad z mnoha..Nakonec to samozřejmě přešlo a je normální, rozumíme si, ale ten kontrast v pubertě mezi vyslovenou nelogičností v chování doma a chováním všude jinde
(vzorná jedničkářka) byl tak propastný, že mi z toho šla hlava kolem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.