| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Puvodni muj text byl, ze ja nikam se tridou nejezdim, a jaky duvody k tomu mam (=neni to v mem uvazku a neni to moje povinnost, potvrzeno odbory). Posleze jsem popsala, co dela cela skola. Coz v mem uvazku je. V tom textu krome zakazu koupani byla i veta ”Uhlidat tam 25 - 28 pubertaku na 2 tridni je celkem slozity (coz jaksi nikoho tady nezazujalo, a coz je prave vyreseno profiky uciteli sportu: proto se to resi tak, ze tech dospelych je dost (=tak v prumeru jeden na 5 pubertaku, coz jsem jaksi nepovazovala za dulezity psat.) Tento personal stoji na pozicich, odkud ma prehled. (= Nepovazuju za nejak dulezity to vykladat, funguje to od doby, kdy je skola postavena, a na zadne akci se nestalo nic zavazneho. Nekdo si rozbil koleno, nekomu se vytahuje kliste, a par deti popadne zachvat v nadhernym pocasi a jdou se vykoupat pres ”prisny zakaz” nebo nekoho hodej z mola do vody. A personal je v blizkosti a pochopitelne reaguje.

Ja odpovidam: ”Vetsina respektuje”, ” a staci par, kteri hecujou druhe” - Teda z poctu 500 deti...

No a zdejsi reakce:
A hned tu nasleduje popis ruznych pisatelek, ktere si udelaji vlastni predstavu o silenosti pedagogu – sileny akce s haranty

”S takovými fracky bych taky nikam nechtěla.”
”to jsou zběsilý děti”
”500 deti na hromadne akci je sebevrazedna kravina. 2 tridy a 4 lidi muzou byt ok. Ale tohle je masakr.
”co to tam u vás máte za děti, skoro se mi chtělo napsat za pakáž.”
” že jsou jak urvané z řetězu”
” asi jsou dost nevycválané, ”
”jen tam máte větší blázinec.”
”s budováním vzájemného respektu žáci - učitelé máte u vás nějakou potíž, pokud se tam odehrává to co popisuješ.”
”500 hlavé stádo zahrnující jedince neschopné pochopit a akceptovat předem deklarovaný zákaz vstupu do vody-to zní spíš jako noční můra než idylický výlet pod vedením pedagogů profesionálů.”
”když jde 500 lidí, kteří se mezi sebou volně přelévají, tam si moc neumím představit, jak by to ten dozor mohl uhlídat.”
”Mám bohatou zkušenost s volnočasovými akcemi mládeže, včetně takových, kde byly stovky dětí, ale rozdělené do skupin, oddílů, družin, každá skupina svého zodpovědného dospělého, kterého si všichni hlídali...”

=no, prave proto jsem napsala, ze ucitele sportu jsou profici, kteri vedi, co delaj.Maji to zorganizovany.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.