| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Monty, "Navíc to "vydělal jsem, jedu, tak čau" zaznívá jen ze strany opozice, já celou dobu píšu, že to normálně oznámí."

Nojo, jenže on to normálně oznámí, protože živí, kdežto partnerka by se musela zeptat, tudíž i když v oznamovací větě není explicitně vyjádřeno "vydělal jsem", tak skutečnost, že se cítí oprávněn pouze oznamovat, nikoli věc probrat, obsahuje to sdělení "vydělal jsem.

Psala jsi to tady:

1.5.2019 19:50:59

Alraune,
no, ale já si taky myslím, že se nemusí ptát, jestli si může zajet s kamarády do Himalájí za předpokladu, že zbytek rodiny nenechá s tím vymeteným účtem a oběšenou myší.
Prostě v situaci, kdy je manželka doma a chlap každej měsíc naplní kasu tak, že to všem postačuje na pohodlný život mi přijde normální, že mají sice oba stejnej nárok na to ty peníze užívat, ale ten, kdo je nevydělává, by se měl na určitý věci předem zeptat, protože to je slušnost. U toho vydělávajícího by mi ptaní se přišlo lehce absurdní. "Maruško, smím si zajet s chlapama do Himalájí, když je to v našem rozpočtu bagatelní částka a ten rozpočet krmím výhradně já?"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.