| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

s léky na bolest jsem si užila dost... kvůli migrénám jsem se dostala k lékům, po kterých jsem mívala výpadky paměti, takže jsem se po jedné "epizodě" naštvala a přestala je brát úplně... snažila jsem se pak podchytit migrénu včas a raději zalézt po dvou brufenech do postele (ticho a tma) a zaspat to... někdy to vyšlo někdy ne, pak jsem sáhla po silnějším léku, ale povedlo se mi to omezit na minimum (většinou mi to nevyšlo právě pokud jsem nepoznala včas ten nástup)
po porodu k mé veliké úlevě migrény téměř vymizely...
teď beru občas brufen na obyčejné bolesti hlavy, jednou za čas nimesil na bolesti zad (plotýnky)
co se dětí týče, sem tam dávám synovi panadol na bolest hlavy, stačí mu půl tabletky 125 mg (na brufen je alergický)
jo a pořád podle mne platí, že je lepší si vzít tabletku hned, než nechat bolest rozjet...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.