| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, já jen lehce nakukuju a chystám se spát, ale to, co píšeš platí pro nás všechny...v momentě, kdy začneme mít problémy, třeba zdravotní, rodinné, finanční - najednou nezapadáme do představ normálnosti a narážíme a taky často propadáme depresím.
A pravda, chudák rodič dítěte se zvláštnostmi. Mám jen plaché dítě a jen koukám, jak nevyhovuje představám pedagogů. Nezbývá nám, než jen sobě a dítěti důvěřovat a obrnit se proti lidské hlouposti, lidským měřítkům. Já mám blízko ke zdravotnictví a výzkumu a věřím, že pracuju na užitečném poli, ale co si budem povídat, dříve se ve jménu vědy děla zvěrstva - celkem ještě nedávno a to i dlouho po 2. světové válce.
V souvislosti s debatou o ekologii pak vyplývá jediné - stejně to vždycky někdo "posere". Pro mne to ale neznamená, že nemá senu se snažit. Nicméně mikroténový pytlík já budu používat i jednorázový obal občas koupím - ono to totiž s tou ekologickou zátěží oproti papírové tašce či pytlíku není tak jednoznačné. Vím, že hlavní problém je jinde, kdo je hlavní znečišťovatel oceánů atd. Vozit se po někom, že jí avokádo - to mi hlava nebere.
~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.