| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme s partnerem 4 roky a pořád bydlíme každý u svých rodičů, v podstatě čekáme, kdo couvne dřív :D
já se kvůli němu vrátila ze zahraničí, kde jsem měla dobrou práci v oboru a on by našel velmi snadno taky, s mnohem lepšími podmínkami jak tady (vědečtí pracovníci). Mně celý pražský život točilo, že bydlím na konečné metra v paneláku a snila jsem o větším pokoji někde v dosahu tramvaje, v ideálním dojezdu do půl hodiny do práce a do cvičení (aktuálně cca 45 min + 45 min jedno cvičení + hodina druhé cvičení). Přítel bydlí ještě víc za tou dírou, kde bydlím já, v domku s rodiči (rozrekonstruovaný dům, aktuálně je obyvatelné 1+1+komora), argumentuje přírodou a vlakem (2km přes pole, jede jednou za půl hodiny). Odmítám jít bydlet někam, kde musím denně jet do práce busem když se mi při jízdě dělá blbě, odmítám jít bydlet s rodiči (jedněmi či druhými), odmítám bydlet v domku a odmítám bydlet dál od centra, než bydlím teď (do práce to je stejně cca 45 min, ale do cvičení hodinu a půl).
Jednu, možná dvě z těch jeho podmínek bych skousla, ale takový kombo ne. ~t~
Z druhé strany slyším, že je principielně hloupost platit nájem, když můžeme být u rodičů za energie. Kdyby byly nějaké vyhlídky typu Až s rodiči dokončíme rekonstrukci, odstěhuju se s tebou, tak bych k nim i šla. Ale už jsem mu podřídila tím stěhováním zpět do ČR v podstatě veškerý zbytek života, práci, kamarády, koníčky, doktorát, tak aspoň doupě chci mít úplně svoje.
asi se nedohodnem, no ~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.