| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, to bych taky vypěnila, známky se přece dávají za znalosti a ne za to, že má místo 20 stránkového sešitu 40 stránkový, to je už docela buzerace...pokud to má stejné linky apod., tak jí to může být jedno, ne? U nás tohle naštěstí nikdo neřeší - jaké mají děti pera, tužky, jestli mají tlustý sešit, nebo tenký...prostě se řeklo na všechno velký linkovaný, na geometrii nelinkovaný a tím to haslo, víc není potřeba řešit přece...já když ke mně chodí do práce rodiče, co všechno paní učitelky vyžadují - naposledy chtěli v jedné škole po rodičích, aby všichni prvňáčci měli klasická bombičková pera na inkoust - ok, chápu, že to má svůj smysl, naučí se netlačit apod...jenže paní učitelka trvala na tom, že kluci budou mít všichni modré a holky růžové, že prý si to jinak závidějí a různě si to berou apod...to jsem si tak říkala, proč ta učitelka buzeruje rodiče sháněním pera v přesné barvě a neobjedná je hromadně sama? Proč mají rodiče odpoledne po pracovní době lítat a shánět určitou barvu pera? Jsem fakt moc ráda, že v naší škole tyhle blbiny nikdo neřeší a věnují se místo toho dětem, než aby kontrolovali kdo jaké číslo tužky má a jakou barvu pera...někdy si tak říkám, jak na to mají ty učitelky při 25 a více dětech ve třídě vlastně vůbec čas? To obcházejí celou třídu a kontrolují to všechno? Pak se nedivím, že nestíhají procvičit látku v hodině, když se věnují podobným věcem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.