| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hroudo, naděje na co?

Já ten příspěvek ani nemyslela předtím přímo na tebe, jen co slyším kolem.
Myslím, že určitá krize života přijde jakoby na každého, z různých důvodů.
Já mám opravdu potřebu mít důvod žít...jakoby něco, kam člověk jakoby směřuje.

Když jsem byla mladší, ne že bych občas neměla stav, kdy bych si říkala, že je lepší nebýt. Ale furt jsem věděla, že chci udělat ještě to a tohle..."dosáhnout" toho, měla jsem jakoby cíl. PROČ žít.

A teď mám pocit, že už ten cíl nemám...ne že bych jakoby "splnila" všechno, ale že leccos je jakoby marnost, k ničemu, jen tak...najednou člověk zjistí, že žije pro život sám...že už nic většího nepřijde...a není to třeba ani tak vnější, ale spíš vnitřní stav.

Myslím, že se tomu říká "temná noc duše", těm nejhorším chvílím, kdy člověk vlastně nevěří na nic a ničemu, kdy je opuštěný a sám, bezmocný, prostě nihilistický...v tom nejhlubším stavu smutku a letargie, bez východiska k čemukoliv. A je to jen vnitřní stav, navenek si toho okolí všimnout nemusí.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.