| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to přesně, jak píšeš. Dcera měla letos "hrůzný" zážitek při sáňkování v našem městském parku, kdy "mami představ si to, ten pes přiběhl, úplně klidně mně olízl celý obličej a zase odběhl a ten jeho pán si toho vůbec nevšiml a bylo mu to jedno. "Mami, to bylo tak nechutný, jak mi to mohl udělat ..." Nedivím se, že si páníček nevšiml, já si nevšimla taky (dokonce jsem ani nepostřehla, že tam je nějaký pes) a to jsem stála asi 15 metrů od toho a "dohlížela" (tuším, že jsem s někým telefonovala). Někdo, kdo je zvyklý se neustále oňuňávat se psem, to považuje za celkem bezproblémovou věc (celkem včetně mně, v dětství jsem se taky s babiččiným psem "pusinkovala"), ale co když na to někdo zvyklý není? Myslím, že dcera to brala dost podobně, jako by se na ni z ničeho nic vrhl a začal ji fyzicky obtěžovat cizí člověk ... ~:( Byla z toho fakt špatná a musela jsem ji uklidňovat dost dlouho ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.