| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem vždycky byla milovnicí psů, i když vlastního jsme nikdy nemeěla.
Dokud byli kluci v kočáru, bylo vše v pohodě, psi se jim líbili. Pak nastalo období, kdy jsem je dovezla k dětskému hřišti a vypustila. Následovalo neuvěřitelné množství příhod typu: přišel chalp (bez dětí) se čtyřma labradorama, houpal se na (dětské) houpačce a psi volně pobíhali po hřišti. Psi nebyli agresivní, jen zvědaví, ale proti klukům obří. Kluci dostali hysterák, naskakovali mi do náručí. Já se snažla pánovi vysvětlit, že tam nemá co dělat a byla jsem označana za hysterku. Různá hřiště, různí páníčci se psy na volno. Kluci rostli, ale stále mi skákali do náruče s hysterákem. I na chodníku, když k nám běžel pes a pán sto metrů za ním křičel, že se nemámem bát, že pes nic nedělá...K tomu připočteme x vyšlápnutých hovínek,většinou to zvládli všema čtyžma botama.... Když cestou ze školi potkali psa, který je vyštěkal, jeden z kluků se strachy po...l.
Takže suma sumárum, chápu že psi za to nemůžou. Ale moje děti z nich mají hrůzu, nesnáší je a mluví o nich jako o čoklech. Ale už jsou schopní kolem psa projít, ideálně se ale schovávají za mně. Je jim 12 let.... Kdyby nebylo páníčků, vztah ke psům by měli jiný. A já taky. Divíte se mi?
Teď se blýská na lepší časy, kamarádi mají psa od štěnte a kluci ho milujou a nebojí se ho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.