| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeji hezké odpoledne.Včera jsem narazila na zdejší diskuzi o nepodepsání úkolu.Po jejím přečtení jsem se rozhodla zaregistrovat.Myslíte ,že je normální,aby na škole učila manželka ředitele? Nás třeba s manželem na pracovišti také rozdělili a nejedná se o školství.
Abych byla konkrétní ,tak jednu z takových paní učitelek z minulé diskuze máme také.Je to češtinářka a syn ji má od 6tř.Skřípala jsem zuby už při požadavcích na přesně narýsované okraje,bez nějakého propichování apod.Hned na začátku musel jeden sešit přegumovávat,bylo to více než 1cm.Pak nějak špatně doplnil látku,chyběl.Ke všemu neměl úkol,tak ještě dostal pětku.A další pětku za čtenářský deník,prý přesně nesplnil zadaní.ŠLa jsem teda na její konzultační hodiny.Chtěla jsem normálně probrat jakou má představu.Dozvěděla jsem se hlavně,jak děti zlobí,nehlásí se apod.Tohle si prý klidně mohl najít na internetu,nějakou osnovu.Pětky za nedonesené úkoly nemaže,i když ho donese potom.To jsem dál neprobírala.Leták s informacemi jsme prý dostali a stačí se podle něj řídit.Tak si po druhé našel osnovu na internetu,nějak to spatlal a za dva dny mě volali do školy.Prý podvodné jednání,dútka třídního učitele.Nebudu to dál rozebírat.Její požadavky na číslování úkolú,přesné vyžadování toho a toho,co nesouvisí s výukou.Momentálně mě nejvíc štve čtenářský deník každý měsíc.Podle přesně vedených požadavků,které mají dokázat ,že knihu četl.Nic proti tomu,ale známkovat to?Když už někdo dostane ze třídy lepší známku než trojku,tak je to na oslavu.Většina otázek je typu co ti to dalo do života,jak by jsi jednal ty.To se přece nedá známkovat.Tak nějak jsme to začali brát ,že to lepší nebude.Ale teď se na mě obrátila další maminka.A potom,co mi kluk říkal,že bylo dnes při zkoušení spolužáka,jsem se rozhodla některé věci řešit.
Prostě mě ale hrozně svazuje to,že je to manželka ředitele.Bojím se,že mu to na té škole uškodí.Máte to někde na škole?Zajímal by mě i názor nějakých učitelek,jak jednáte s takovou kolegyní. Mluvila jsem totiž se synovou třídní a v podstatě mi řekla ať to nějak přežijeme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.