| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velšice - tak vzhledem k tomu, že mám běžně puštěnou televizi, tak bohužel vím hned, když někdo z "kulturního života" zemře. Mezi pořady objeví černá plocha s bílou holubicí, jménem a daty a je k tomu hudba, při které mne dnes už mrazí, protože vím, že zase odešel někdo známý, většinou herec, režisér nebo něco takového...
Že budou volby na mne leze např. z poštovní schránky, někdy také z televize.
O bombardování památek toho opravdu moc nevím, ale např. požár v Notre Dame mi neunikl. Zhruba 2x v týdnu kouknu na Rodinu a ty nejaktuálnější věci se tu většinou řeší. I proto jsem sem vlastně včera nakoukla... A překvapilo mne, že to, čím žiju už asi dva měsíce tu nikdo neřeší.
Jinak ano, kdo je bohužel naším prezidentem vím, stejně jako vím, kdo je naší novou ministryní (ne)spravedlnosti a jaká je její politická minulost...

Co se týká Vyšehradu - to můžeš být klidná, vím o Praze více a pražské pověsti jsem hodně četla a když jsem pracovala v Praze s dětmi, tak jsme hodně courali právě po místech, o kterých jsme si ty pověsti četli. Co třeba tobě říkají válečky na nudle, co visí na Kampě podél jednoho okna?

Jinak e-mailovou schránku mám dnes na Seznamu také, ne, že bych si to vybrala, ale postupem času email.cz byl seznamem "pozřen". Ale když jdu do e-mailové schránky, nechodím přes Seznam.cz, ale mám na liště záložku přímo na email.

Len - tak to je jasný, pokud to člověk musí sledovat profesně, pak není úniku.

Ne, Kroniko, nikomu se nevysmívám, vím, že v tomhle jsem já trochu "jiná", než většina lidí. Jsem a byla jsem vždycky. I dcery jsou takové po mně. Zkusila jsem se dcery (21) zeptat, když přišla ze školy, zda ví, kdo je Tomáš Řepka a povídala, ža asi nějaký fotbalista, ale nic víc o něm taky nevěděla. Mně to protě nezajímá, jak ve svém soukromí žijí "celebrity" ať z jakéhokoli oboru.
Já jsem to, kam na netu chodím a kam ne trochu začala řešit proto, že mi tu lidi nevěřili, že je možné informacím i Řepkovi uniknout a tak mne zjímalo, kde se k nim vy ostatní dostáváte.
Neodsuzuji nikoho, každý jsme originál, každý máme své zájmy. Stránky, kam chodím já by třeba zase nezajímaly vás.. A kdyby ty stránky Seznam, iDnes a podobné nebyly intenzivně navštěvované, tak jich asi tolik neexistuje, že...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.