| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"aby se zkušenosti i znalosti mohly volně prolnout, vyměnit názory a postoje, různé náhledy z různých životních úhlů a to je to, co asi měla Kudla na mysli, když zakládala to téma."

Grainne, ano, přesně to jsem měla na mysli (akorát teda nevím, jestli bych to uměla tak pregnantně vyjádřit jako Ty ~x~).

To PROLÍNÁNÍ je přesně to slovo. Měla jsem to štěstí to zažít u více seniorů, a jsem za to šťastná, protože to byla/je VZÁJEMNOST, a to je koneckonců taky asi jeden z mála bodů našeho usilování, kterej nepomíjí a kterej má cenu vždycky, a jehož případnou nepřítomnost neseme těžko, ať už je nám pět nebo devadesát.

A pro jistotu - ne, nefunguje to u každýho, ale je určitá šance, že s věkem a uspořádáním priorit se to "vyloupne trochu víc" - proč třeba řada z nás s láskou vzpomíná na svoje prarodiče?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.