| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, zmátla jsi mě.

"aby se tu procházeli cizinci bez povšimnutí místních a nešířili nesmyslné hoaxy"

interpretuju jakože cizinci šíří hoaxy, což mi v kontextu tvého textu nedává smysl.

nemyslelas
" a nešířily se nesmyslné hoaxy" ?

Ten zmíněný benefit by mě neurazil, prostě bych ho nevyužila. Já to nevnímám jako vytahování, prostě možná chybně vyhodnocená informace ze strany zaměstnavatele, nikoliv ze zlé vůle. V tomhle ohledu se snažím držet se Toltéků -"nic si neberte osobně" - je to dost osvobozující. S Němci, které znám, máme natolik výborné vztahy, že se k nim v létě nasáčkujeme do baráku a pozvání od nich teda fakt neberu jako vytahování a předváděčku, hele co tu máme. Prostě s námi chtějí být.

Jo a můj zaměstnavatel vyžaduje, byť jen třeba jednou za dva roky, abychom si na celodenní nebo dvoudenní vzdělávací akci jím pořádanou brali dovolenou. A taky mě to nepohoršuje, prostě vidím do toho, chápu důvody a buď to beru, nebo to nechám být. Většina lidí to vezme, stojí jim ta akce za to. (a fakt to nedostanou nijak zaplacené ani omylem, jejich platy jsou hodně špatné).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.