| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Atlantis,

díky.

Tohle je pro mě úplně v pohodě, člověk se nemůže líbit ani být sympatickej všem.

Taky nemusím úplně každýho, ale taky to považuju čistě za svůj problém a přišla bych si dost divně, kdybych mu začala jen tak pro nic za nic vypisovat, že píše tak či onak a jak mě to děsně štve (teď to nemyslím na Tebe, protože to bylo k věci), případně spekulovat o nijak nepodloženejch hovadinách z jeho života. Pokud mě něčí příspěvky nuděj, tak mě přece nikdo nenutí je číst, ale ten člověk má úplně stejný právo sem psát jako já a způsobem, jakým uzná za vhodné, pokud nikoho neuráží nebo neporušuje pravidla.

Když mě nudí, můžu ho přeskakovat a nereagovat na něj, když nesouhlasím s jeho názorem, tak se můžem kvůli tomu klidně chytnout, ale podpásovky by se neměly dělat ani "nepříteli".

Cením si toho, když někdo takovou podpásovku zaregistruje a odmítne. Je mi hodně milý, když to udělá někdo, s kým jsem "na jedné vlně", ale velmi si vážím toho, když to udělá někdo, kdo mě tak úplně nemusí. Člověk, kterej nejen že nevyužije příležitosti svézt se se sviňárnou vůči někomu, koho nemá rád, ale vůči té sviňárně se vymezí (ač se třeba v příštím tématu chytnem k věci nebo bude zívat nudou a moje příspěvky přeskakovat) je pro mě charakter. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.