| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

magrato nebo je možnost přes sebe přehodit šátek nebo pelerýnku. Když opravdu nechci být vidět, tak nejsem.

Tak jsem o tom "co všichni blbnou" ještě přemýšlela a i po přečtění některých názorů zde.... "moje prsa nevnímám jako erotogenní zónu, mám je malá není nic vidět, dítě zakrývá bradavku hlavou, jen jsem poodhrnula tričko, byly vidět jen špeky na boku atd" mě napadlo....není právě tohle zdůvodňování ten problém? Když opravdu nic vidět není, tak odnikud a netřeba vysvětlovat....

Zcela odhalená prsa při kojení jsem nikdy neviděla (nebo zapomněla, zas tak to neprožívám) a asi se to tak často nevyskytne, ale ta napůl často a možná to je právě to, k čemu míří kritika (i Fifkové). Možná se pletu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.