| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a ještě mi vadí, že ač to nikdo neviděl, tak automaticky předpokládá, že se ta matka určitě "vystavovala" nebo "chovala nevhodně" (protože přece jinak by to nikomu určitě nevadilo).

Kudlo, já osobně jsem se nikdy nesetkala s nějakým sebemenším náznakem pohoršení nad decentně kojící matkou. Viděla jsem občas i celkem dost odhalenou matku, ale na místech, kde to až tak do očí nebilo. Třeba na koupališti. Já mám pocit přesně opačný než ty a někteří tady. Že dřív, tak 20-30 let nazpátek bylo kojení na veřejných místech výjimečné a jen pro "odvážné". Ale dneska je to celkem běžné a nikdo se nad tím nepozastavuje. Takže ano, pokud dotyčná dáma byla požádána o zahalení, tak ano, tak se zřejmě příliš odhalovala a některým lidem to mohlo vadit.

A i když někdo může vnímat prs stejně jako lahev, tj. jen jako nádobu s jídlem pro dítě, tak to tak prostě není, je to pohlavní znak i když kojící matka to tak sama vnímat nemusí a nechce.

Když je snaha se zahalit a zbytečně se "neukazovat", tak nikdo neřekne ani popel, si myslím. Já jsem to teda nikdy sama nezažila ani neviděla.

A ano, jsou ženy co svoje "mateřské schopnosti" rádi vystavují na odiv, ne že ne. ~;) Takže ano, některé kojí schválně tak, aby "všichni viděli" jaká je MATKA.
Stejně jako se některé rády chlubí třeba bujným dekoltem, jiní třeba autem, někteří diplomem apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.