| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vlad., díky za zastání, ale tyhle diskuze jsou už prostě takový, neznáme se nevzájem~:-D Mně to nevadí, je to náhodou dobrá sonda, já tak třeba zjišťuju, roč moji rodiče často nesmyslně lpí na práci, kterou celou život nějak dělali, nebavila je, teď už ji fyzicky nezvládají, ale pořád se nedokážou oprostit od toho, že není třeba dělat všechno, co se dělat "má" a co je přece "prd"a zvládne to každej jen nesmí bejt línej.
Třeba s tím vařením, vím, jakou to vyvolává reakci u spousty lidí, matka má prostě vařit a hotovo. Já nevařím, nemám to ráda. Všichni si zvykli. Ale není to tak, že já ležím a oni mi vaří.Každopádně to klape, protože je to na rozdíl ode mě baví.
Mám známou a ta třeba každej rok peče hnětynky, na posvícení. Mně to strašně chutná, ale v životě jsem to nepekla , nechce se mi. A není to třeba. Ona ale tvrdí, že na posvícení musí bejt vlastnoručně upečený hnětynky. Prostě musí. Přestože to dělá s odporem, nebaví ji to.Já nechápu proč...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.