| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grubere, ale to tady nikdo nepise.

Podstata diskuze je, ze kdo chce s vlky ziti, musi s vlky vyti.

T.j.
ze nikde si nemuzu delat, co jen JA nuznam za vhodny. Vsude se musim nejak prizpusobit. Kdyz mi to nevyhovuje, jdu jinam, kde mi to vyhovuje lip. Kdyz mi to nevyhovuje nikde, tak mam problem. Ten musim nejak najit a vyresit. Muze byt zalozen jak na mym postoji a chovani, tak na pristupu lidi ke mne a mem k okoli. Obvykle dostanu nejakou roli, kterou musim hrat na tom miste a nezbavim se ji. Nekdy mi ji da okoli, nekdy zaujmu postoj a posleze se z toho nedostanu.

Ja nechci bejt nikde sef. Ale vsude obvykle okamzite dostanu nejakou tu vudci/ridici roli. Chovam se k lidem vzdycky s respektem, slusne a vstricne. Presto kazda skupina funguje jinak. Nekdy to zalezi na slozeni, nekdy staci JEDEN, ktery bud skupinu uplne zdevastuje, at delam co delam, nebo vytahne k vysinam.
Tohle je tak fantasticky zajimavy fenomen - kolikrat mi staci otevrit dvere do mistnosti s novou skupinou a "vycuchat" v atmosfere, kolik "prace" s nimi bude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.